![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/Tuana-Aksoy.jpg)
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KOMPOZİSYON YARIŞMASI İLÇE BİRİNCİSİ
23 Ekim 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/liseoab_001.jpg)
Okul Aile Birliklerimizin Yönetim Kurulu Seçimleri Yapıldı
24 Ekim 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/zonguldakgezi1-1024x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları 6. sınıf öğrencilerimiz Sosyal Bilgiler öğretmenleri ile birlikte Zonguldak’ta Gökgöl Mağarası ve Maden Müzesi’ne gittiler. Gezide; doğal mağaraların oluşumlarını, sarkıtları, dikitleri ve sütunları gören öğrencilerimiz Maden Müzesi’nde de madencilik konusunda bilgi sahibi oldular.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakbirayrıcalıktır