![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/318452289_134299926127445_1445463841454190124_n.jpg)
‘Akran Zorbalığı’
9 Aralık 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/318522378_134398626117575_7934436017282903778_n.jpg)
“Trafik Eğitimi ve Yaya Güvenliği”
9 Aralık 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/318442380_134375652786539_3769314223210556615_n-1080x480.jpg)
2022 – 2023 Okul sporları müsabakalarına katılıp Kdz. Ereğli 1.si olan TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımımız, Zonguldak İl finalinin ilk maçında Gökçebey İmam Hatip Ortaokulunu 3-0 yenerek yarı finale çıkmaya hak kazanmıştır. Öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Engin Kılıç’ı kutlar, başarılarının devamını dileriz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/318442380_134375652786539_3769314223210556615_n-1024x827.jpg)