![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/Ekran-goruntusu-2024-01-09-164556-150x150.png)
“Küçük Erkekler Voleybol Takımımız, İL 1.si”
9 Ocak 2024![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/418955535_346518501572252_8023168574016312781_n-150x150.jpg)
“Yazar İle Buluşma ”
16 Ocak 2024![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/Ekran-goruntusu-2024-01-09-164807-1200x480.png)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu Yıldız Erkekler Voleybol Takımımız, İL 1.si olmuştur. Sevgili öğrencilerimizi, değerli ailelerini ve beden eğitimi öğretmenimiz Engin Kılıç’ı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
#tedkdzereğlikoleji #tedliolmakayrıcalıktır #eğitimdeğiştirir #ted
Video İçin Tıklayınız : “Yıldız Erkekler”