![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/tam-eğitim.jpg)
Tam Eğitim Bursu Sınavı Başvuruları Başladı..
25 Aralık 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/Başlıksız-1.jpg)
PDR Uzmanlarımızdan Veli Atölyesi
25 Aralık 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/IMG-20191219-WA0049-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 4. sınıf velilerimizle bir araya gelen PDR uzmanımız, “Mutlu ve Başarılı Çocuk Yetiştirmede Ailenin Rolü” konulu veli atölyesi gerçekleştirdi. Atölye çalışmasında ailenin; eğitim başarısına, öğrencilerin çalışma alışkanlığına ve sorumluluk almasına katkılarının neler olabileceği konularının üzerinde duruldu.