![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/voleybol-lise.jpg)
Genç Kız A voleybol takımımız, bölge 2. si olarak bir üst gruba çıkmaya hak kazanmıştır.
3 Aralık 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/LISE-BASKETTT.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi Genç Erkek Basketbol takımımız.
3 Aralık 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/bilge-kunduz-ortaokul-1078x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 4. sınıf öğrencilerimiz Yusuf Güney ELMAS, Gülce GÜNERİ ve Merve Zümrüt DEMİREL’ i “Uluslararası Enformatik ve Bilgi İşlemsel Düşünme Etkinliği”nde elde ettikleri dereceden dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted