![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/tedgeneltop.1_001.jpg)
Okul Kadromuz Son Hazırlıklar İçin Buluştu
7 Eylül 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/supported1_001.jpg)
Destek Timi Sınıflarda!
11 Eylül 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/9Eylül1_001-866x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları olarak 2019-2020 eğitim-öğretim yılına lise binamızda ve ilköğretim binamızda; yöneticilerimizin konuşmaları ve Okulumuz Armoni Bandosu eşliğinde İstiklal Marşımızın okunmasıyla gerçekleştirilen törenlerle başladık.
Tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılar dileriz.