![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/10/BatuhanEfes-3.jpg)
Büyük Gurur!
23 Ekim 2018![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/10/SosyalSorumluluk-1-3.jpg)
Paylaştıkça Çoğalıyorum
24 Ekim 2018![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/10/UlkelerBayrak-1_001-1024x480.jpg)
TED KdzEreğli Koleji Vakfı Özel Okulları 3. sınıf öğrencilerimiz, “Who am I? ünitesi kapsamında; bazı ülkeleri ve bayraklarını tanıdılar. Ayrıca milletlerini söylemeyi de öğrendiler. Konuyu pekiştirmek için oynadıkları hafıza oyunu ile de keyifli zaman geçirdiler.
Bayraklar, milletler ve ülke isimlerinin bulunduğu 3 farklı renk set olarak hazırlanmış kartlarla oynadıkları oyunda, doğru eşleşen 3 kartı bulmaya çalışırken hem eğlendiler hem de öğrendiler.