![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/395409826_302340159323420_7504949890403657981_n-150x150.jpg)
‘Ebeveyn Farkındalığı’ veli semineri
6 Kasım 2023![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/406104408_321688310721938_52126375783741772_n-150x150.jpg)
100. Yıl Salon Türkiye Şampiyonası
7 Aralık 2023![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/403707135_315346301356139_4402585431140146523_n-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 5. sınıf öğrencimiz Demir Deniz Deveci, 15-16 Kasım 2023 tarihleri arasında Gençlik ve Spor Bakanlığı Zonguldak İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2023-2024 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası Zonguldak İl Birinciliği Yarışması’nda kendi yaş grubunda il 2. si olmuştur.
Öğrencimizi ve ailesini kutlar, öğrencimizin başarılarının devamını dileriz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/403707135_315346301356139_4402585431140146523_n-1024x1024.jpg)