![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/04/TÖREN2_001.jpg)
Bayramımızı Coşkuyla, Törenle Kutladık!
28 Nisan 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/04/slogan7_001.jpg)
Sloganlarla 23 Nisan!
28 Nisan 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/04/ŞAPKA7_001-1024x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları Anasınıfı ve İlkokul öğrencilerimiz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla tüm dünya çocuklarına yaptıkları “şapka” çalışmasıyla iyi dileklerini gönderdi. Öğrencilerimiz, ülkeleri temsil ettikleri bu anlamlı çalışma ile bayram sevinçlerini ve gururlarını herkesle paylaştılar.
#benbirçocuğum
#23nisan
#tedkdzereğlikoleji