![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2017/09/WhatsApp-Image-2017-09-09-at-16.31.36.jpeg)
TED Store Açıldı.
9 Eylül 2017![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2017/09/IMG-20170914-WA0005.jpg)
9. Sınıf Oryantasyon Çalışmamız
15 Eylül 2017Ortaokul Müdür Yardımcımız C. Sahir AKÇAKOCA, 8. sınıf veli ve öğrencilerimize “TEOG Bilgilendirme Toplantımızı” gerçekleştirdi. Ortaokul Müdür Yardımcımız C. Sahir AKÇAKOCA, velilerimize; 2017 TEOG sonuçlarını, ders başarı yüzdelerini karşılaştırmalarını, velilerimizden; TEOG süresince neler beklediklerini, nasıl takım olunacağını, veli – okul – öğrenci bütünleşmesinin önemini, görsel sunumuyla birleştirerek anlattı. C. Sahir AKÇAKOCA öğrencilerimize de seslenerek nasıl bir yol haritası çizmeleri gerektiğini ifade etti. Toplantımız velilerimizin okullarına duydukları güven ve mutlulukla son buldu.