![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/ilokul11.jpg)
1. sınıf öğrencilerimiz, “Atatürk’ü Tanıyorum “ adlı etkinliği gerçekleştirdiler.
10 Kasım 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/Untitled-1-1.jpg)
Anaokulu öğrencilerimiz, İngilizce olarak Atatürk’ü tanıdılar ve anlattılar.
10 Kasım 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/engiliz-1080x480.jpg)
We commemorate Mustafa Kemal Atatürk with respect and longing on his 83rd death anniversary.TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerimiz, Yabancı dil derslerinde Atamıza olan saygı, sevgi ve özlemlerini O’nu 83. ölüm yıl dönümünde İngilizce ve Almanca olarak ifade ettiler.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted