![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/2c.jpg)
2. Sınıf öğrencilerimiz, matematik dersinde.
8 Kasım 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/vocabulury.jpg)
5. ve 7. sınıf öğrencilerimiz, skills derslerinde.
8 Kasım 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/collage-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 1. sınıf öğrencilerimiz, İngilizce Skills derslerinde doğum günü kartları hazırladılar. ‘Happy Birthday’ ünitesi kapsamında öğrendikleri kelimeleri, hazırladıkları doğum günü kartlarıyla eğlenceli bir şekilde pekiştirdiler.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted