![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/252394048_2090508247779789_5653718790424743250_n.jpg)
Ortaokul öğrencilerimiz, Atatürk sevgilerini çizimleriyle anlattılar.
4 Kasım 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/OrtaokulFutbolHaber.jpg)
Ortaokul Beden Eğitimi zümresi tarafından düzenlenen sınıflararası futbol turnuvası sona erdi.
4 Kasım 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/collagelise-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 9. ve 10. Sınıflar 1. Dönem bireysel veli görüşmeleri 1-2-3-4 Kasım 2021 tarihlerinde okulumuz binasında pandemi önlemleri dahilinde gerçekleştirildi. Öğretmenlerimiz tarafından velilerimize bilgi aktarımı ve öğrencilerimiz hakkında değerlendirmeler yapıldı.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted