![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/02_10SINIFFEN-2_001.jpg)
10. sınıf öğrencilerimiz online laboratuvar etkinliklerine devam ediyor.
30 Mart 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/IMG_7998.jpg)
Armoni bandomuzun ilk gösterisini sabırsızlıkla bekliyoruz.
30 Mart 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/TEDStageOratokul-943x480.png)
TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları Müzik Bölümü tarafından organize edilen TED Stage Ortaokul etkinliğinde bu hafta Ela DEMİRCAN ( Piyano ) , Naz Elmas YILDIRIM ( Yan Flüt ) , Ali Aydın ÖZDOĞAN ( Gitar ) performansları ile beğeni kazandı. Öğrencilerimize teşekkür ediyor ve performanslarını kutluyoruz.
Video için Tıklayınız : TEDStage Ortaokul