![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/WhatsApp-Image-2022-01-19-at-11.27.30.jpeg)
KÜÇÜK ERKEKLER VOLEYBOL TAKIMIMIZ İL BİRİNCİSİ !
19 Ocak 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/272183425_2147493058747974_6990239723282296377_n.jpg)
TED Stage İlkokul.
19 Ocak 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/ted-stage-ortaokul-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu öğrencilerimiz; öğle tatillerinde kaliteli zaman geçirmek, kendilerini duygusal yönden ifade edebilmek ve özgüvenlerinin gelişimini sağlamak adına belli aralıklarla “TED Stage” etkinliği gerçekleştiriyor. Bu hafta TED Stage’de flütü ile 5-B’ den Nisan Güneş Akyürek, piyano performansları ile 5-D’ den İzem Giray, 7-A’dan Müge Aldemir, 7-B’den İpek Dokuzoğlu sahne aldılar. Etkinliğe katılan öğrencilerimize okul müdürümüz Sayın Sahir Akçakoca öğrencilerimiz ve müzik öğretmenlerimize teşekkür edip öğrencilerimize katılım belgeleriyle çiçeklerini verdi.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted