![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/Adsiz2.png)
Öğrencilerimiz, 2022 yılına Merhaba dediler.
3 Ocak 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/collage.jpg)
1. sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri ve Laboratuvar dersinde.
4 Ocak 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/ortaokulhaber-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu öğrencilerimiz; öğle tatillerinde kaliteli zaman geçirmek, kendilerini duygusal yönden ifade edebilmek ve özgüvenlerinin gelişimini sağlamak adına belli aralıklarla “TED Stage” etkinliği gerçekleştiriyor. Bu hafta TED Stage’ de kemanıyla 6- B’den Doğa Taşkaya, 5- C’den Esila Kaya ve Demir Onay gitarları ile vokal performansıyla da Ömer Asaf Akıncı, 7- B ‘den Ecrin Yaman ve 7- C’den Beren Baş yan flütleriyle sahne aldılar. Etkinliğe katılan öğrencilerimize okul müdürümüz Sayın Sahir Akçakoca öğrencilerimiz ve müzik öğretmenlerimize teşekkür edip öğrencilerimize katılım belgeleriyle çiçeklerini verdi.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted