![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/BigeKunduzSertifika-2_001.jpg)
Uluslararası Bilgi İşlemsel ve Enformatik Düşünme Etkinliği Sertifika Töreni
15 Aralık 2018![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/İlkokulkahvaltı-10.jpg)
İlkokul Okul Aile Birliğinin Göztepe’de Düzenlediği Geleneksel “TED Ailesi Kahvaltı Etkinliği”
16 Aralık 2018![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/BasketbolTurnuva-3-1024x480.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları Beden Eğitimi Zümresi tarafından organize edilen Ortaokul Sınıflar Arası Basketbol Turnuvası heyecanlı ve çekişmeli maçlara sahne oldu. Turvuvada öğrencilerimiz; 5-6. sınıf erkekler, 7-8.sınıf erkekler ve 6-7.sınıf kızlar kategorilerinde maçlar yapmıştır. Turnuva sonunda 6/B sınıfı erkekler, 8/B sınıfı erkekler, 7/B sınıfı ise kızlar kategorisinde birinciliği kazanmıştır.
Turnuvamızda müsabakalara katılan ve destek olan tüm öğrencilerimizi kutlar, öğrencilerimizin başarılarının devamını dileriz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakbirayrıcalıktır