![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/03/Odul-4.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Öğrencimiz Komposizyon Yarışmasında İlçe 2. si olmuştur.
10 Mart 2018![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/03/istiklalMarsOdul-6.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Öğrencilerimiz Resim Yarışmasında Ödül Aldılar.
12 Mart 2018![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/03/UzayKampı-1-1024x480.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Ortaokulu 7. sınıf öğrencilerimiz bilim ve teknoloji alanında gelişmek, uygulamalı eğitimlerle takım çalışması yapmak, zaman yönetimi ve liderlik gibi alanlarda kendini geliştirmek için Uzay Kampına katıldılar.