![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/03/UzayKampı-1.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Ortaokulu 7. Sınıf Öğrencilerimiz Uzay Kampında
10 Mart 2018![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/03/12Martilkogretim-03_001.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji 12 Mart İstiklâl Marşı’mızın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü
12 Mart 2018![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/03/istiklalMarsOdul-6-1200x480.jpg)
12 Mart İstiklal Marşımızın T.B.M.M’de Kabulünün 97.yılı ve Mehmet Akif Ersoy’u anma vesilesiyle Kdz.Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen resim yarışmasında okulumuz öğrencilerinden Işıl Doğa Tombuloğlu İlçe 1.si , Ayşe Ecem Azak İlçe 3.sü olmuştur. Öğrencilerimizi kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
]