![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/04/OkumaBayram_2018-26.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 1. Sınıf Öğrencileri Gelecekteki Büyük Başarılarının İlk Adımını; “OKUMA BAYRAMI” Etkinliği İle Attılar.
19 Nisan 2018![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/04/AgacDikim-12_001.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Özel İlkokulu 3.Sınıf Öğrencilerimizin ‘’Geleceğim Ağaç’’ Projesi
24 Nisan 2018![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/04/TedCafeEtkinlik-6_001-1024x480.jpg)
TED Kdz Ereğli Koleji Özel İlkokulu 4. Sınıf öğrencilerimizle İngilizce dersi kapsamında “TED CAFE” adlı etkinliğimizi gerçekleştirdik. “TED CAFE” 4. sınıf İngilizce derslerimizde öğrendiğimiz kalıpları kullanarak yaptığımız speaking ( konuşma ) etkinliklerine verdiğimiz bir addır. Öğrencilerimiz öğrendikleri dili kullanarak her gruba verilen farklı konularla ilgili birbirleriyle sohbet ettiler. Açık havada gerçekleştirdiğimiz etkinliğimiz öğrencilerimizin hem akademik hem de sosyal gelişimlerine katkı sağlamıştır.