![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/Adsiz-1.png)
Görsel sanatlar kulüp dersi.
4 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/275016696_2181129998717613_7126136096892186577_n.jpg)
“Aile Katılımı” etkinliklerinde bugün.
7 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/274868037_2181095432054403_5654718779346364455_n-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okullarında, 1-7 Mart Deprem Haftası kapsamında olası bir deprem veya yangın felaketine karşı öğrencilerimizi bilinçlendirmek, afet anında yapılması gerekenleri anlatmak ve öğrencilerimizin farkındalıklarını arttırmak adına okulumuzun tüm kademelerinde “Tahliye Tatbikatı” gerçekleştirilmiştir.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/274868037_2181095432054403_5654718779346364455_n-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/275071587_2181094708721142_525043179165151161_n-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/275123921_2181094625387817_8927226934598672473_n-1024x1024.jpg)