![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/BeFunky-collage-3.jpg)
“Ayın Etkinliği Şemsiye Defilesi”
21 Şubat 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/274504194_2173148182849128_4040000424503890276_n.jpg)
9. sınıf öğrencilerimiz fizik dersinde.
22 Şubat 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/lise-haber1-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi öğrencileri arasında yapılan satranç turnuvası sonuçlandı. 11 ve 12. sınıflar arasında yapılan turnuvada Arda Argün 2., Deniz Özcan 3., olmuştur. 9 ve 10. sınıflarda ise Ziya Tuna Kukul 2., Mehmet Çınar Yazgan 3., tüm gruplarda ise Melih Arda Aydın 1. olmuştur.Öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/lise-haber1-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/lise-haber2-1024x1024.jpg)