![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/gurme5.jpg)
Lezzetli Tariflerin Minik Ustaları
31 Ekim 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/Akademik-Söyleşiler_Sosyal1_003.jpg)
Akademik Vizyon Söyleşileri
1 Kasım 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/puzzlematematik7-871x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları 2. sınıf öğrencilerimiz Matematik dersi “Toplama İşlemi” konusunu puzzle yaparak hem eğlenceli bir yöntemle pekiştirdiler hem de Hayat Bilgisi dersi ile disiplinler arası işbirliği çerçevesinde grupla çalışmanın temel kurallarını ve gerekliliğini bir kere daha deneyimlediler.
#tedkdzereğlikoleji