![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/sinif.jpg)
Aralık ayının en temiz sınıfı.
4 Ocak 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/4.sinif_.jpg)
4. sınıf öğrencilerimiz, Fen Bilimleri ve Laboratuvar dersinde.
4 Ocak 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/Untitled-2-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu öğrencilerimiz; öğle tatillerinde kaliteli zaman geçirmek, kendilerini duygusal yönden ifade edebilmek ve özgüvenlerinin gelişimini sağlamak adına belli aralıklarla “TED Stage” etkinliği gerçekleştiriyor. Bu hafta TED Stage’ de piyanosuyla 7- B sınıfı öğrencimiz Zübeyde Defne GÜLÇEBİ, 6-A sınıfı öğrencimiz Zeynep DÖL ve gitarlarıyla 7-B sınıfı öğrencimiz Alp AKSAKAL,5-B sınıfı öğrencimiz Deniz TATLIBAŞ sahne aldılar. Etkinliğe katılan öğrencilerimize okul müdürümüz Sayın C.Sahir Akçakoca öğrencilerimiz ve müzik öğretmenlerimize teşekkür edip öğrencilerimize katılım belgeleriyle çiçeklerini verdi.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted