![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/1-150x150.jpg)
‘Aile katılımı’ etkinliklerinde bugün
9 Ocak 2024![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/Ekran-goruntusu-2024-01-09-163308-150x150.png)
“Küçük Kızlar Voleybol Takımımız, İL 1.si”
9 Ocak 2024![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/2-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 2. sınıf öğrencilerimiz, “Oku-Yorum Projesi” kapsamında aralık ayı boyunca okuyup inceledikleri “Zaman Taşı ” kitabının yazarı Sayın Demet Ekmekçioğlu ile çevrimiçi ortamda buluştular. Kitap ilgili merak ettikleri soruları sordular. Değerli paylaşımları için Yazar Sayın Demet Ekmekçioğlu’na teşekkür ederiz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/2-1024x1024.jpg)