![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/04/TED-KÜTÜPHANE2-1.png)
Kolejliler kitap okumaya önem veriyor..
2 Nisan 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/04/PhotoCollage_20200405_150520869_001.jpg)
Küresel Isınmayı Resimlediler
5 Nisan 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/04/2EC1296B-E995-44BD-935F-B3665455CE36-1200x480.jpeg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu-Texas Davis Intermediate School Multicultural Club, dostluğu devam ediyor. 5.Sınıf öğrencilerimiz bugün İngilizce dersinde okullarından uzak olsalar dahi Amerika’daki arkadaşlarıyla iletişimlerini sürdürdüler.
Tüm dünyanın gündeminde olan COVID-19 salgını üzerine fikirlerini e- posta ile paylaşan öğrencilerimiz, uzaktan eğitim süresince yürüttüğümüz İngilizce dersini aktif bir etkinlik ile işlediler, ABD’deki arkadaşlarıyla duygu ve düşüncelerini paylaşarak iyi dileklerini ilettiler.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#evdekal