![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/06/s-örsel3_001.jpg)
Öğretmenlerimiz, Sedat Örsel’le Buluştu
26 Haziran 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/07/access1.jpg)
Access Sosyal Sorumluluk Projesi’nde Sertifika Töreni
1 Temmuz 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/06/heykel-771x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları Görsel Sanatlar Öğretmeni Nevin Tongu, Ereğlili sanatseverlerle “Seramik Heykel Canlı Performans” etkinliğinde bir araya gelecek.
İlçemizde 5-6-7 Temmuz 2019 tarihlerinde düzenlenecek 21. Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali çerçevesinde gerçekleşecek sanat etkinliği, festival boyunca her gün saat 13.30’da Yalı Caddesi’nde izlenebilecek.
#tedkdzereğlikoleji