![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/kimya.jpg)
12. Sınıf öğrencimiz Yiğit Alp ÖZDEMİR, 2021 Kdz. Ereğli Bilim Sanat Merkezi Kimya Proje grubunda ilk bilimsel çalışmasını gönderdiği uluslararası kongreden davet mektubunu aldı.
15 Ekim 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/FEN-1.jpg)
Anaokulu öğrencilerimiz, Fen Bilimleri ve Laboratuvar dersinde.
18 Ekim 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/bir-800x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 8. Sınıflarımız, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan Kazanım Değerlendirme ve Hazırbulunuşluk Sınavında İL 1.si olmuştur.Nice başarılara
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted