![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/yuzme.jpg)
7. sınıf öğrencimiz Ada Berva HAMARAT, Zonguldak ilinde Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından gerçekleştirilen Ulusal Gelişim Projesi 3.Vize Yarışlarında İl 1’incisi olmuştur.
12 Ekim 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/111.jpg)
2.sınıf öğrencilerimiz, Hayat Bilgisi dersinde okulumuzun hangi cadde, sokak ve mahallede bulunduğunu da deneyimlediler.
14 Ekim 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/anaaa-1080x480.jpg)
Anaokulu öğrencilerimiz, Fen Bilimleri ve Laboratuvar dersinde ördek, kuğu, martı, penguen gibi kuşların neden suda batmadığını ve yüzdükleri halde neden ıslanmadıklarını öğrendiler.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted