![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/limon.jpg)
Anaokulu öğretmenlerimiz tarafından “C Vitamini Şenliği” düzenlendi.
11 Ekim 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/anaaa.jpg)
Anaokulu öğrencilerimiz, Fen Bilimleri ve Laboratuvar dersinde.
12 Ekim 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/yuzme-526x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Özel Ortaokulu 7. sınıf öğrencimiz Ada Berva HAMARAT, Zonguldak ilinde Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından gerçekleştirilen 11-12 yaş Ulusal Gelişim Projesi 3.Vize Yarışlarında 50 m. sırt, 50 m. kelebek, 50 m. kurbağa stillerinde B barajını,50 m. serbest,100 m. serbest, 400 m. serbest stillerinde de A barajını geçerek İl 1’incisi olup Türkiye finallerine gitmeye hak kazanmıştır.Başarılarından ötürü öğrencimize ödülleri ortaokul müdürümüz C. Sahir AKÇAKOCA tarafından verilmiştir.Öğrencimizi, ailesini ve antrenörünü kutlar; Türkiye finallerinde başarılar dileriz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted