![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/komite2.jpeg)
Geleceğe Elele Komitesi’nden Ziyaret
23 Aralık 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/basketbol.jpeg)
Yıldız Basketbolculardan Farklı Galibiyet
23 Aralık 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/satranç3-1200x480.jpeg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi Satranç Kulübü öğrencilerimiz, 2019-2020 Kdz. Ereğli Yıldızlar Satranç Yarışması’nda birincilik ve ikincilik ödüllerini kazandılar. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 21-22 Aralık tarihlerinde düzenlenen turnuvada, 17 yaş kategorisinde öğrencimiz Atakan Özen birincilik derecesiyle altın madalya, öğrencimiz Abdullah Umut Hamzaoğulları ikincilik derecesiyle gümüş madalya; yine 16 yaş kategorisinde öğrencimiz Deha Doğan ikincilik derecesiyle gümüş madalya kazanarak büyük bir başarı elde ettiler.
Öğrencilerimizi ve Satranç Öğretmeni Nazım Kırdaş’ı kutluyoruz.