![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/seramikposbıyık1.jpg)
Festival Hatırası “Seramik Eller” Sahibinde
30 Eylül 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/hayvanlarıkoruma4_001.jpg)
Barınaktaki Dostlara Ziyaret
4 Ekim 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/5.sınıfgezi2_001-1-768x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları 5. Sınıf öğrencilerimiz Sosyal Bilgiler dersi kapsamında ilçemizin tarihi ve kültür varlıklarını ziyaret etti. Öğrencilerimiz, Cehennemağzı Mağaralarını, Ereğli Kent Müzesini ve Alemdar Gemisi Müzesini gezdiler.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakbirayrıcalıktır