![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/UlkeSunum-1.jpg)
Değişim Programı Öğrencilerimiz Adolfo ve Sheng-en’in Ülke Sunumları
21 Ocak 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/FllProje-2_001.jpg)
FLL Takımı Aquamarine Proje Çalışması
22 Ocak 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/AkılOyunlar-2_001-768x480.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları olarak haftalık programımızın içinde yer alan Akıl Oyunları dersimizin birini de Bemi Akıl Oyunları Atölyesinde gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz matematiksel ve analitik düşünme, öngörü , takım olma becerilerini güçlendirmek adına eğlenerek öğrenmenin keyfini çıkardı.
#akıloyunları
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakbirayrıcalıktır