![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/BeFunky-collage-3_001.jpg)
İlkokulu öğrencilerimizin “Kitap Kahramanları” etkinliği
6 Nisan 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/3_001.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu öğrencileri Barış Manço’yu andı.
7 Nisan 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/MunKlup-3_001-768x480.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Lisesi MUN (Model United Nations) kulübü öğrencilerimiz; düzenleyecekleri uluslararası İngilizce online konferans için çalışmalarını sürdürmektedirler.Öğrencilerimiz, konferan programını ve görev dağılımını kulüp öğretmenleriyle birlikte belirlediler.Öğrencilerimize emeklerinden ve özverilerinden ötürü çıkmış oldukları bu yolda başarılar diliyoruz.