![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/MilliGururmuz1.jpg)
Milli Gururumuz
5 Şubat 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/FLL-5-2_001.jpg)
Aquamarine Takımımız FLL Turnuvasına Katılıyor
8 Şubat 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/Miniminibirler2019-Kopya-671x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları birinci sınıf öğrencileri, okuma sevincini birlikte paylaştılar. Okulumuz 1-A, 1-B ve 1-C sınıfı öğrencileri, öğretmenleriyle birlikte pasta keserek “Artık Okuyoruz” dediler. Öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutluyoruz.
#tedkdzereğlikoleji
#artıkokuyoruz
#tedliolmakbirayrıcalıktır