![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/OkulAileSosyalSorumluluk1.jpg)
Temel Eğitim Okul Aile Birliği ve 5.Sınıf Velilerimizle Sosyal Sorumluluk Projesi
16 Kasım 2018![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/CompOperator-4_001.jpg)
2. Sınıf Öğrencilerimiz Mantıksal Operatörlerle Çözüm Üretmeyi Geliştirdiler
16 Kasım 2018![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/MilliGurur-1200x480.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları 7.sınıf öğrencilerimizden Damla DEMİRKOL, Yağız KIRNAPÇI, Mikail Onat YILMAZER Avrupa Eskrim Federasyonu tarafından 16-18 Kasım tarihleri arasında Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenecek U14 Circuit Kılıç Turnuvasında Ay Yıldızlı formayı giyip ülkemizi temsil edecekler.
Öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.