![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/LISE-BASKETTT.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi Genç Erkek Basketbol takımımız.
3 Aralık 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/Untitled-1-1.jpg)
Anaokulu ve İlkokul öğrencilerimiz, ‘Pastel Boya Kazıma’ çalışması yaptılar.
3 Aralık 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/Untitled-1-1078x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi Öğrencileri; Görsel Sanatlar Dersi’nde insan anatomisi desen çalışmalarına torso etütleriyle hızla başladılar. Desende; oran-orantı, açı, hareket, kompozisyon, ışık-gölge, tonlama ilkelerine uygun çizim yaparak alan yeterliliği konusunda ilerleme kaydettiler.
Video İçin Tıklayınız : “GÖRSEL SANATLAR”