![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/voleybol-toki3.jpg)
Yıldız Kızlar’dan Bir Galibiyet Daha
10 Aralık 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/yıldız1_001.jpg)
Yıldız Kızlar Yarı Finalde
12 Aralık 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/jims1_001-1024x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu öğrencilerimiz, Jimnastik dersi ve kulübündeki çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Öğrencilerimiz; minder, kasa, ip, top, labut, sıra, parmaklık ile yaptıkları antrenmanlarla bir yandan esnek ve çevik bir vücuda sahip olurken diğer yandan da koordinasyon, takım çalışması, yaratıcılık becerilerini güçlendiriyorlar.