![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/7-150x150.jpg)
Hayvanları Koruma Kolu 2. sınıf öğrencilerimiz
9 Ocak 2024![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/Ekran-goruntusu-2024-01-09-164807-150x150.png)
“Yıldız Erkekler Voleybol Takımımız, İL 1.si”
9 Ocak 2024![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/Ekran-goruntusu-2024-01-09-164556-1200x480.png)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu Küçük Erkekler Voleybol Takımımız, İL 1.si olmuştur. Sevgili öğrencilerimizi, değerli ailelerini ve beden eğitimi öğretmenimiz Engin Kılıç’ı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
#tedkdzereğlikoleji #tedliolmakayrıcalıktır #eğitimdeğiştirir #ted
Video İçin Tıklayınız : “Küçük Erkekler”