![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/12/TED-Zekaoyunlari-1._2cisi_1024.png)
Öğrencilerimiz Şampiyon Takımlarda
17 Aralık 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/12/emirazman_001.jpg)
Öğrencimiz, Mektup Yazma Yarışması’nda İl Birincisi
17 Aralık 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/12/KinetikKum-4-768x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Anasınıfı öğrencilerimiz; un, yağ ve irmikten oluşan karışımı yoğurarak kendi kinetik kumlarını yaptılar ve oldukça eğlendiler. Kolayca şekil verilebilen ve yapımı oldukça basit olan kinetik kumun yapımında, çocukların motor becerilerine ve duyusal gelişimlerine olumlu katkılar sağlanması amaçlandı.