![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/lisegezi.jpg)
11. sınıf öğrencilerimizin mesleki rehberlik gezileri.
25 Mayıs 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/282713646_2245484748948804_1994527499338841055_n.jpg)
Genç Erkekler B Voleybol takımımız İl 2.’si
2 Haziran 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/282705132_2249524978544781_5190218427498541237_n-1-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi İngilizce KETMUN Kulübü öğrencileri 28-30 Mayıs tarihlerinde Eskişehir’de düzenlenen Yeni Yol Koleji’nin ev sahipliği yaptığı MUN Konferansı’na katılarak başarılar elde etmişlerdir. Kerem Işık ve Hande Alkan ‘Best Delegate’, Sıla Nur Duysak ‘Outstanding Delegate’ , Kıvanç Kaya, Asmin Altürk ve Duru Ilgın Özkan da ‘Honorable Mention’ ödüllerini alarak okulumuzu başarılı bir şekilde temsil etmişlerdir. Öğrencilerimizi ve İngilizce öğretmenlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/282705132_2249524978544781_5190218427498541237_n-1024x1024.jpg)