![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/music-night1.png)
TED Music Night 2022
7 Haziran 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/ilkokulsergi.jpg)
“Kişisel Resim Sergisi”
7 Haziran 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/collage-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi öğrencilerimiz 4 Haziran Cumartesi günü TED Zonguldak Koleji’nin ev sahipliği yaptığı İngilizce Gençlik Parlamentosuna (Youth Parliament) katıldılar. Katılan öğrencilerimizden Aysu Yener ve Hande Alkan ‘Best Delegate’ , Sılanur Duysak ve Lina Karova da ‘Outstanding Delegate’ ödüllerini kazanmışlardır. Öğrencilerimizi ve İngilizce öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/collage-1024x1024.jpg)