![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/BeFunky-collage-3-1-2.jpg)
Anaokulu öğrencilerimiz, ‘Yaşam Becerileri’ dersinde.
29 Kasım 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/yakan-top.jpg)
1. ve 2. sınıf öğrencilerimiz, Beden Eğitimi ve Oyun derslerinde.
29 Kasım 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/4SINIF-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 4. sınıf öğrencilerimiz, her hafta işledikleri şiir derslerinde serbest konulu şiirler araştırıp arkadaşları ile paylaşıyorlar. Daha sonrasında kendileri bir şiir yazan öğrencilerimiz; duygularını en güzel biçimde yazıya döküyorlar.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted