![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/hızlı-okumaa1_001.jpg)
Hızlı Okuma ve Anlama” Eğitimimiz Devam Ediyor
3 Eylül 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/9.SINIF-5_001.jpg)
Yeni Liseliler Okulda!
5 Eylül 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/stem4_001-1007x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları olarak, Öğretmen Akademisi Vakfı tarafından gerçekleştirilen “STEM Öncüleri” adlı projeye ev sahipliği yapıyoruz. Proje kapsamında; ilçemizdeki ortaokullarda görev yapan Fen Bilimleri, Matematik, Bilişim Teknolojileri, Teknoloji Tasarım ve İngilizce öğretmenlerine eğitici eğitimi veriliyor. Eğitimde öğretmenlere; üst düzey düşünme becerilerini disiplinler arası bir yaklaşım ile geliştirmek için çeşitli uygulamaların öğretilmesi hedefleniyor.
Eğitim, Okulumuz lise binasında 4 gün süreyle devam edecek.
#tedkdzereğlikoleji