![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/1ler.jpg)
1.sınıf öğrencilerimiz matematik dersinde
16 Aralık 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/BIYP-Protokol-4.jpeg)
Okulumuz ile Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı.
20 Aralık 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/code-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu öğrencileri Hour of Code etkinliklerini gerçekleştirdiler. Kodlamanın önemi ve herkesin bu konudaki farkındalığını artırmak amacıyla çeşitli kodlama uygulamalarını kullanarak, yaparak – yaşayarak ve eğlenerek çalışmalarını yaptılar. Tüm öğrencilerimizi çalışmalarından dolayı tebrik ederiz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/code-1024x1024.jpg)