![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/04/Yiğit_mun.JPG.png)
Öğrencimize Online MUN Konferansı’ndan Ödül
29 Nisan 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/04/başarmaske_001.jpg)
Pandemik Girişimci Başar Sarı!
30 Nisan 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/04/DünyaDans2020-1200x480.png)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları öğrencilerimizden 29 Nisan Dünya Dans Günü’ne özel muhteşem bir performans. Okulumuzdan fiziksel olarak ayrı kalmak zorunda olunmasaydı, 29 Nisan günü hazırlandıkları gösteriyi tüm TED Ailesi’ne sergileyeceklerdi. “Evde kalmak birlikte güzel işler yapmaya engel değil” diyerek uzun süredir hazırlandıkları dans performansının bir kısmını bugün bizlerle paylaşmak isteyerek Dünya Dans Günü’nü kutladılar.
“TEDANS” ekibi öğrencilerimizi ve Ayşe İlhan öğretmenimizi kutluyor, emeklerinize sağlık diyoruz.