![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/lise-haber-11.jpg)
11. Sınıflar 1. Dönem bireysel veli görüşmeleri.
26 Ekim 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/ParkurSport.png)
“What’s my favourite sport?”
27 Ekim 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/lisehabersonn-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi’nde YDS (Yabancı Dil Sınavı) sürecinde İngilizce sınavına girecek olan 12. sınıf’taki 4 öğrencimiz İngilizce öğretmenlerimiz, Neslihan İlik ve yabancı uyruklu öğretmenimiz Alsu Tuncer ile üniversiteye hazırlık aşamasında yoğun olarak çalışmaktadırlar. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar dileriz.
.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted