![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/282705132_2249524978544781_5190218427498541237_n-1.jpg)
KETMUN Kulübü öğrencilerimiz.
2 Haziran 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/284944277_2248857931944819_7082407586423326501_n.jpg)
(LGS ve YKS) öncesinde 8 ve 12. sınıf öğrencilerimize motivasyon yemeği düzenlendi.
2 Haziran 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/282713646_2245484748948804_1994527499338841055_n-960x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi 2021-2022 Eğitim öğretim yılı okul sporları bünyesinde gerçekleştirilen müsabakalarda, Genç Erkekler B Voleybol takımımız il finallerinde İl 2.’si olmuştur.Turnuvaya katılan tüm sporcularımızı tebrik ederiz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/282713646_2245484748948804_1994527499338841055_n.jpg)