![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/WhatsApp-Image-2023-01-11-at-09.20.48.jpeg)
Enerji tasarrufunun önemi
17 Ocak 2023![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/325473852_6448486385180624_3929711280963338997_n.jpg)
Ağız ve Diş Sağlığı Oral Hijyen Eğitimi
17 Ocak 2023![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/324909996_6365330956819875_4161195749319373780_n-1080x480.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu öğrencilerimiz ve aile büyüklerinin katılımları ile gerçekleştirdiğimiz Geleneksel Çocuk Oyunları etkinlikleri kapsamında 2-C sınıfı öğrencilerimiz ile birlikte öğrencimizin babaannesi Nihal Aksakal ve anneannesi Ümit Güneş geleneksel çocuk oyunları oynadı. Aile büyüklerimize öğrencilerimize katkıları için teşekkür ederiz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/324909996_6365330956819875_4161195749319373780_n-1024x1024.jpg)