![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/324232075_1270940603484454_7333407617917240923_n.jpg)
1. sınıf öğrencilerimiz, İngilizce dersinde
17 Ocak 2023![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/WhatsApp-Image-2023-01-11-at-09.20.48.jpeg)
Enerji tasarrufunun önemi
17 Ocak 2023![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/1c2-1080x480.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu öğrencilerimiz ve aile büyüklerinin katılımları ile gerçekleştirdiğimiz Geleneksel Çocuk Oyunları etkinlikleri kapsamında 1-C sınıfı öğrencilerimiz ile birlikte öğrencimizin babaannesi Ayla Şahin geleneksel çocuk oyunları oynadı. Aile büyüğümüze öğrencilerimize katkıları için teşekkür ederiz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/1c-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/1c2-1024x1024.jpg)